האם הקניה באתר מאובטחת?

כן. הקנייה באתר מאובטחת ואנו מתחייבים לקנייה בטוחה!

דף הרכישה מאובטח בטכנולוגית SSL ועומד בתקן PCI שהוא התקן המחמיר בעולם לאבטחת תשלומים ברשת האינטרנט. פרטי כרטיס האשראי עוברים מיד למערכת הסליקה הבנקאית ולא נשמרים באתר.

ברצוני להחזיר את המוצר שקיבלתי?

אם שינית את דעתך לגבי הזמנה, אנחנו מבינים. במדינת ישראל חל איסור של החזרת מוצרי מזון, אך אנו נותנים אנחנו נותנים שירות מיוחד ללקוחותינו ונותנים תקופה מוארכת של עד 30 יום ממועד קבלתו לבית העסק להחזיר את המוצר . זאת על מנת להראות לכם את האמון שיש לנו במוצרים אותם אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו.  את המוצר יש להחזיר כאשר לא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית. על מנת להחזיר את המוצר פתחו פניה עם שירות הלקוחות שלנו על מנת לתאם את ההחזרה. במידה ותשלחו את המוצר בחזרה עלות השילוח תיהיה עליכם. החזר כספי: ברגע שנקבל את המוצר חזרה, אנו נזכה אתכם על מחיר המוצר. אנא שימו לב כי תהליך הזיכוי לוקח זמן, אנו מעבירים את הוראת ההחזר לחברת האשראי באותו היום בו התקבל המוצר, אך קחו בחשבון שייתכנו 14 ימי עסקים עד שיבוצע ההחזר ע״י חברת האשראי לחשבונכם.

האם יש לכם גם חנות פיזית?

אנחנו משקיעים את כל המשאבים שלנו באתר ובמכירות אונליין. מלבד איסוף עצמי משתדלים כמה שיותר לבצע את העבודה באתר עצמו. לחברתינו מספר מחסנים ברחבי הארץ הממוקדים בהוצאת משלוחים לזירות המסחר וללקוחותינו במדינת ישראל ע״י מספר חברות משלוחים בפריסה ארצית.

איך אני יודעת מתי ההזמנה שלי צפויה להגיע?

בכל עסקה כתוב מה טווח ההגעה המשוער בימי עסקים בהתאם לאמצעי המשלוח שבחרת. כך תוכל לדעת את הערכת זמן השילוח הצפוי של כל פריט.

איך אפשר למצוא מוצר מסוים באתר?

בעזרת הסינון  ניתן להכניס את שם המוצר או השם המדוייק של המוצר כך תקבל/י תוצאות יותר רלוונטיות.

שינוי של כתובת בהזמנה שנעשתה אצלנו באתר מתבצע מול מחלקת שרות הלקוחות, צור קשר איתנו. מעוניינים לקבל מידע נוסף? נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון: 055-2555366 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-15:00

הזמנתי מוצר לאיסוף עצמי איך אוכל לדעת מתי להגיע?

ברגע שהמשלוח יהיה מוכן לאיסוף שירות הלקוחות יצור עמכם קשר לצורך תיאום והגעה